loader image

O nas

Budujemy baseny, sauny, łaźnie oraz tworzymy i projektujemy luksusowe strefy spa@wellness w rezydencjach prywatnych jak i luksusowych hotelach. Przez okres kilkudziesięciu lat stworzyliśmy wiele tego typu obiektów Polsce.

Na potrzeby naszych klientów stworzyliśmy kompleksową ofertę: skierowaną zarówno do dużych obiektów, jak i tych mniejszych. Wyjątkową popularnością cieszy się nasza propozycja filtracji wody w technologii elektrolizy membranowej soli, która daje wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowników basenu – woda bez przykrego zapachu chloru i uczuleń, podrażnień skóry, czerwonych oczu……

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do inwestorów prywatnych – specjalizujemy się w projektowaniu basenów w rezydencjach,  wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania to harmonijne połączenie najnowocześniejszych technologii oraz wyjątkowej jakości materiałów.

Stawiamy na innowacje i kompleksową obsługę. Zajmujemy się również doradztwem i projektowaniem. Jeśli nie masz sprecyzowanego planu, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci stworzyć wyjątkową strefę wypoczynku i relaksu.