Spa i
Wellness

Od kilkunastu lat projektujemy strefy relaksu w ośrodkach SPA, w hotelach czy prywatnych rezydencjach. Zaufaj naszemu doświadczeniu!

projektowanie SPA

Zaprojektuj z nami idealną strefę wypoczynkową. Przemawia za nami kilkanaście lat doświadczenia, fachowe kadry oraz dziesiątki przeprowadzonych z sukcesami inwestycji o różnym poziomie skomplikowania.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działem Realizacje, znajdą w nim Państwo galerie zdjęć z dotychczas zrealizowanych przez nas obiektów. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.

projektowanie SPA i stref wypoczynkowych

Wizyta w SPA to rytuał, który ma wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również na samopoczucie – dlatego tak ważne jest takie zaprojektowanie wnętrza, by jak najbardziej sprzyjało relaksowi przy równoczesnym zachowaniu maksymalnej funkcjonalności. W trakcie tworzenia projektu uwzględniamy nie tylko charakter przewidywanych zabiegów, ale również preferowaną atmosferę czy charakterystykę grupy klientów, do której oferta ma być skierowana.

Przykładamy szczególną wagę do jakości wykonania i funkcjonalności całego projektowanego przez nas obiektu lub strefy wypoczynkowej. Kładziemy szczególny nacisk na jakość wykorzystywanych materiałów i fachowość naszej kadry. Mogą być Państwo pewni wsparcia na każdym etapie inwestycji

projektowanie stref wypoczynkowych

Do stworzenia projektu strefy wypoczynkowej wystarczą nam wymiary dostępnych pomieszczeń i ogólne wymagania Klienta, co do projektowanego SPA. Te informacje zamienimy w pełny projekt strefy wypoczynkowej – uwzględniający takie elementy jak rodzaj łaźni i saun oraz rozmieszczenie leżaków, natrysków i stref relaksu. Każdą inwestycję jesteśmy w stanie przeprowadzić od etapu koncepcyjnego, poprzez projektowy, na realizacji i opiece serwisowej kończąc.

Projektowane przez nas strefy SPA i Wellness mogą uwzględniać między innymi takie elementy jak: sauny (suche, ziołowe, solne czy infrared), łaźnie parowe, tureckie, błotne, groty solne, łaźnie solankowe czy wanny jacuzzi. Realizujemy projekty zarówno w hotelach, ośrodkach wypoczynkowych i centrach SPA, jak i w prywatnych rezydencjach. Zapewniamy także opiekę gwarancyjną oraz – na życzenie klienta – serwisową.