Łaźnie
parowe

Nasze łaźnie to wyjątkowe połączenie dopracowanych w najmniejszych szczegółach projektów i najlepszej jakości materiałów. Sprawdź szczegóły!

łaźnie
łaźnie

Łaźnie parowe to odprężające połączenie błogiego ciepła oraz aksamitnie miękkiej pary. Seans w łaźni nie tylko relaksuje i rozgrzewa ciało, ale również koi zmysły i łagodzi objawy stresu. Regularne zabiegi pomagają oczyścić zarówno ciało, jak i ducha – a wszystko to dzięki harmonijnemu połączeniu łagodnej temperatury i wysokiej wilgotności. Seanse w łaźni parowej mogą być również uzupełniane o olejki eteryczne.

Klasyczny seans w łaźni parowej trwa około 15 minut i odbywa się w temperaturze mieszczącej się w zakresie od 45 do 55°C. Równocześnie w pomieszczeniu utrzymywana jest maksymalna wilgotność. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości zapachy, które powstają z naturalnych olejków eterycznych. Dzięki ich zastosowaniu seans w łaźni parowej staje się jeszcze przyjemniejszy i jeszcze bardziej odprężający.

łaźnie

Łaźnie błotne to coraz popularniejsze rozwiązanie zarówno w luksusowych SPA, jak i hotelach. Wizyta w niej łączy w sobie kilka zabiegów pielęgnacyjnych i określana jest jako Rassoul. Na czym dokładnie polega? Rytuał Rassoul można podzielić na trzy główne etapy. Najpierw następuje nagrzewanie, następnie nawilżanie, a całość zakończona jest zraszaniem. Przed zabiegiem warto także wziąć ciepły prysznic, by przygotować nasze ciało do rytuału.

W trakcie nagrzewania na ciele powoli zasychają nałożone glinki lub algi, działając ściągająco i pozwalając na głębokie oczyszczenie porów skóry. W trakcie nawilżania zwiększana jest wilgotność powietrza, powodując że nałożone na ciało błoto mięknie – to odpowiedni moment na odprężający masaż, który ma działanie relaksujące i peelingujące. W trakcie ostatniego etapu, czyli zraszania, algi lub glinki są delikatnie usuwane z ciała, a cały zabieg warto zakończyć ciepłym prysznicem.

łaźnie

Rytuał pielęgnacyjny w łaźni błotnej odbywa się w temperaturze od 45 do 55°C przy wilgotności sięgającej 100%. Trwa zazwyczaj około 30 minut i jest idealnym wstępem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i kosmetycznych. Świetnie łączy się z również z masażami, a zwłaszcza hammam. Po Rassoul skóra jest doskonale oczyszczona i przygotowana do wchłaniania preparatów odżywczych, nawilżających czy regenerujących.

Zaprojektuj z nami łaźnię parową! Przemawia za nami kilkanaście lat doświadczenia, fachowe kadry oraz dziesiątki przeprowadzonych z sukcesami inwestycji o różnym poziomie skomplikowania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działem Realizacje, znajdą w nim Państwo galerie zdjęć z dotychczas zrealizowanych przez nas obiektów. Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.