Budowa
Basenów

Od kilkunastu lat zajmujemy się budową basenów w różnego typu obiektach: hotelach, centrach sportowych czy prywatnych rezydencjach.

budowa basenów
budowa basenów

Budowa basenów to skomplikowany proces, który wymaga szerokiej wiedzy i umiejętności, dlatego naszym Klientom zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Podczas wstępnych konsultacji poznają Państwo wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące technologii, terminów czy kosztów inwestycji. Oferujemy systemowe i sprawdzone rozwiązania, przetestowane w ciągu kilkunastu lat działalności i potwierdzone zadowoleniem naszych Klientów.

Przyjmując zlecenie na budowę basenu, bierzemy pełną odpowiedzialność za cały proces inwestycyjny i wszystkie wykonywane działania. Sprawnie przeprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy: od stworzenia koncepcji i projektu wykonawczego oraz fotorealistycznych wizualizacji, przez dobór odpowiednich rozwiązań, aż po kompleksowy nadzór nad procesem budowy basenu. Oferujemy również pełną obsługę gwarancyjną i serwisową.

budowa basenów

Jesteśmy w stanie dobrać optymalne rozwiązania technologiczne do każdego typu inwestycji oraz kładziemy szczególny nacisk na optymalizację kosztów przy zachowaniu dbałości o jakość materiałów. Stawiamy również na fachowość naszej kadry i pełną przejrzystość wszystkich prowadzonych działań. Wszystkie te elementy składają się na pełny sukces przeprowadzanych przez nas inwestycji oraz na zadowolenie naszych Klientów.

Budujemy baseny zarówno w ekskluzywnych hotelach i centrach sportowych, jak i prywatnych rezydencjach. Współpracujemy z publicznymi ośrodkami sportu i rekreacji, jak i z inwestorami prywatnymi. Zajmujemy się również kompleksową realizacją budowy parków wodnych – poza budową basenów jesteśmy w stanie zaoferować również usługi związane z tworzeniem luksusowych stref wellness, kompleksów saun czy łaźni tureckich i grot solnych.

budowa basenów
budowa basenów

Oferujemy także profesjonalny serwis oraz obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną budowanych przez nas basenów. Wszyscy zatrudniani przez nas technicy mają doświadczenie, które pozwala na sprawną i szybką obsługę nawet najbardziej prestiżowych i wymagających inwestycji, a fachowa obsługa urządzeń oraz regularna konserwacja gwarantują prawidłową pracę poszczególnych elementów tworzonych przez nas basenów oraz stref wypoczynkowych.

Przemawia za nami kilkanaście lat doświadczenia, fachowe kadry oraz dziesiątki przeprowadzonych z sukcesami inwestycji o różnym poziomie skomplikowania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z działem Realizacje, znajdą w nim Państwo galerie zdjęć z dotychczas zrealizowanych przez nas obiektów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferowanych przez nas usług i dołączenia do grona naszych zadowolonych Klientów.